http://s3.picofile.com/file/7957322896/wordpress_banner1.jpg

همه چیزهایی را که می خواهید بدست می آورید ولی چه چیزهایی به راستی ارزش خواستن دارند؟ در کنار سروصدایی که قانون جذب و کتاب راز به راه انداخت ، هشداری هم برای ما به همراه آورد. به قول اسکاروایلد “وقتی خدا می خواهد ما را تنبیه کند، هر چه طلب می کنیم را بی کم و کاست به ما عطا می کند” صرف نظر از این که چه چیزی را طلب می کنیم. اگر چیز بدی را بخواهیم بی تردید نصیبمان می شود. و چه بسا چیزهای بد و شومی که ما به گمان خود آنها را خوب و نیک تفسیر می کنیم.
راز اصلی این است که آیا حق داریم هر چیزی که به نظرمان به ظاهر مطلوب و خواستنی می آید را به سوی خود جذب کنیم. فراسوی راز گامی ارزشمند در این راستاست.
راز چهار به جای این که به اثبات درست بودن قانون جذب بپردازد، بنا را براین می گذارد که قانون جذب واقعا درست است که هست، حال از ما می پرسد آیا واقعا آرزو کردن را بلدیم؟
نکند همه این وضعیتی که داریم ، به خاطر آرزوهای غلطی باشد که در دل گردانده ایم! اگر چنین است پس چرا به جای نفی و انکار یا تایید و اثبات قانون جذب ، به درست کردن و بازسازی نظام آرزو و دعا کردن خود نپردازیم؟


برگرفته از فیلم فراسوی راز

چه در جهت رسیدن به خواسته هایتان و چه ناخواسته هایتان

نگوئید که : *من نمی خواهم فقیر باشم !*
بگوئید که : من می خواهم ثروت مند باشم!

نگوئید که : من نمی خواهم مریض باشم!
بگوئید که : من می خواهم سالم و سلامت باشم!

نگوئید که : من نمی خواهم افسرده و غمگین باشم!*
بگوئید که : من می خواهم شاداب و شاد باشم!

نگوئید که …..
بگوئید که …..

برچسب‌ها: راز چهار فراسوی راز, همه رازها با هم یکجا سی هزارتومان, کوثرپرداز, فراسوی راز

 


 

راز سه به نام قطب نمای درون شما را به یک سفر دور ودراز درونی می برد. به صورت عملی می گوید چگونه در http://s2.picofile.com/file/7957185799/store_book.pngبرخورد با مشکلات خود را نبازید و از پا ننشینید. قطب نمای درون یا The Compass را فیلمی برتر از راز می دانند چرا که به صورت عملی و کاربردی به شما می گویید چه کاری را انجام دهید. در رسیدن به آرزوها و خواسته ها آن چه واقعا تعیین کننده است میزان عمل یا Action فرد است. این که شخص چقدر برای رسیدن به آرزوهایش تقلا می کند مشخص می سازد آن شخص چقدر می تواند آرامش را دریابد و به کمال برسد.

http://s3.picofile.com/file/7957185157/femaile_fitness_success_300x235.jpgقطب نمای درون راز موفقیت را آشکار می کند بخصوص برای کسانی که گمان می کنند ممکن است در نیمه راه عمل گم شوند و نتوانند جاده درست را پیدا کنند. استادان موفقیت در قطب نمای درون به شما می گویند گم شدنی در کار نیست چرا که درون هر انسانی یک قطب نما وجهت یاب دقیق و بی نقص قرار دارد که به او می گوید در مواقع بحران بهینه ترین و عالی ترین واکنش و عمل چیست. آن چه افراد را در جاده های زندگی سردرگم می سازد بی  اعتنایی به این جهت یاب درون وجودشان و دنباله روی از قطب نماهای دیگران است.

فیلم قطب نمای درون را می توانید در آلبوم بانک راز یک تا هفده کوثر پرداز همراه همه رازهای دیگر یکجا تماشا کنید.

http://s2.picofile.com/file/7957185050/bts_14.jpg

 

در ادامه مطلب می توانید اسامی استادان موفقیتی که در این فیلم درس می دهند را ببینید. این فیلم به صورت زیرنویس فارسی در آلبوم جامع بانک راز یک تا هفده کوثرپرداز همگی یکجا به قیمت سی هزارتومان قرار دارد.

قيمت : 30000 تومان

برچسب‌ها: راز سه, قطب نمای درون, راز یک تا 17 یکجا سی هزارتومان, کوثرپرداز, kowsarpardaz
ادامه مطلب

 

 


 

http://www.discoverthegift.com/wp-content/themes/overall/images/logo.png

هدیه ای که کاینات به تو داده اکنون در درون تو منتظر است تا آن را کشف کنی. راز 15 به این موضوع می پردازد و به شما می گویدهمه آن چه برای رسیدن به آرزوهایتان نیاز دارید و همه استعدادهایی که دنبالش می گردد همگی همین اکنون در درون وجود شما پنهان اند و منتظرند تا شما به خود آیید و به جستجویشان برخیزید و آنها را دوباره کشف کنید.

تنها در این صورت است که می توانید آرامش گمشده زندگی خود را ملاقات کنید و در دریایی از شادی و نشاط غرق شوید.

راز 15 به این موضوع می پردازد. در این مجموعه استادان بی نظیری از دنیای قانون جذب شما را با هدیه الهی پنهان در وجودتان آشنا می سازند.

در مورد استادان این مجموعه می توانید در ادامه مطلب بیشتر بخوانید:
برچسب‌ها: راز 15, هدیه ات را باز کن, بانک راز 1 تا 17 یکجا سی هزارتومان, kowsarpardaz, کوثرپرداز
ادامه مطلب

 

 


 

سدونا مکانی است در آریزونای آمریکا با کوهای خاص که رنگ خاک و کوههای آن کاملاً قرمز است . این مکان یکی از مراکز انرژی زمین است و انرژیهای زمین در این مکان تأثیرات مثبت زیادی بر جسم و روح ساکنین آن دارد.تکنیک سدونا اول بار توسط دکتر لستر لونسون ابدا شد. دکتر لونسون در زمان جوانی متوجه می شود که مبتلا به سرطان لا علاجی شده و تا چندی دیگر زنده نخواهد بود.

وی ابتدا به هند و سپس به آریزونا مهاجرت می کند و با استفاده از یک سری تکنیکهای رها سازی از وابستگیها و احساسات نا خوشایند سرطان خود را معالجه کرده و تا 40 سال پس از آن سالم و سلامت زندگی می کند. وی در سدونا مکانی تأسیس می کند و نام تکنیک را به نام سدونا و به اسم خودش به ثبت می رساند .

سدونا یک تکنیک بسیار ساده و فوق العاده موثر است که کمک می کند که شخص در یک لحظه و یک آن بتواند هر گونه احساس و فکر ناخوشایندی را از ذهن رها کند و ذهن خود را در هر لحظه باز و شفاف کند.
معجزهٔ لستر لونسون
روش سدونا، پنجاه سال پیش توسط لستر لونسونِ فیزیک‌دان کشف شد. او ۴۲ ساله بود و با اینکه در اوج موفقیت جهانی به سر می‌برد، فردی بسیار غمگین و بیمار بود. او از بیماری افسردگی، بزرگی کبد، سنگ کلیه، بی‌خوابی و زخم معده رنج می‌برد. بعد از دومین سکته ی قلبی، او را به منزلش فرستادند تا روزهای پایانی عمرش را در آنجا بگذراند. ولی لستر تسلیم نشد. تصمیم گرفت چند آزمایش و تحقیق جدی در مورد روح انجام دهد. او دریافت آنچه به عنوان ابزاری دقیق و کامل برای رشد شخصی در نظر دارد،‌‌ همان روش‌‌ رها کردن محدودیت‌های درونی است که اساس روش سدونا است. او این روش را به صورت پی‌گیرانه‌ای، سه ماه ادامه داد. در پایان دوره، بدن او دوباره سلامت خود را به دست آورد و به جای اینکه به پیش بینی پزشکان فقط چند هفته‌ای زنده باشد، تا هشتاد و چهار سالگی یعنی چهل و دو سال بعد هم زندگی کرد.
http://s1.picofile.com/file/7956910000/03.jpegفقط با چند سوال ساده از خودتان می‌توانید حتی چسبنده‌ترین احساسات و افکار را‌‌ رها کنید. افکارتان به شما چسبیده‌اند زیرا با آن‌ها می‌جنگید و منکر آن‌ها می‌شوید و آن حسی را که این حالت به شما دست می‌دهد  حفظ می‌کنید. ولی اگر آن احساسات منفی را‌‌ رها کنید چه؟ روش سدونا با مطرح کردن چند سوال ساده مبنی بر اینکه آیا می‌توانید این حس را‌‌ رها کنید؟، می‌توانید آن را کنار بگذارید؟ و این احساس چه موقع شکل می‌گیرد؟
روش سدونا بر اساس دو فرضیه طراحی شده است:
۱.  افکار و احساسات حقیقت ندارند و معرف شما نیستند.
۲.   شما می‌توانید آنها را‌‌ رها کنید.
در انجام روش سدونا صبور باشید، چون ابتدا نتایج، کمی نامحسوس‌اند ولی اگر پافشاری کنید خیلی سریع نتایج بیشتر و بیشتر واضح می‌شوند. تمام سوالاتی که در این روش به کار رفته است ساده‌اند. آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که به شما نشان دهند چگونه‌‌ احساس‌های منفی رها کنید.
روش سدونا
مرحله ۱.در محیطی آرام بنشینید. بر موضوعی که آزارتان می‌دهد تمرکز کنید. به خودتان اجازه دهید که در این لحظه در مورد آن هر فکری کنید. فقط به یک احساس خوش آمد بگویید و بگذارید تا جایی که می‌توانید از آن لبریز شوید.
این کار ممکن است ساده به نظر آید ولی لازم است که باشد. بسیاری از ما بیشتر در افکار، تصاویر و داستان‌هایی که در مورد گذشته و آینده در ذهن می‌سازیم، زندگی می‌کنیم تا اینکه بدانیم در آن لحظه واقعاً چه احساسی داریم. تنها زمانی که می‌توانیم کاری در مورد احساسمان انجام دهیم همین حالا است.
مرحله ۲. از خودتان بپرسید: آیا می‌توانم از این احساس‌‌ رها شوم؟http://s3.picofile.com/file/7956909672/02.jpeg
پاسخ «بله» و «نه» هر دو قابل قبول است.
مرحله ۳. این سوال ساده را از خودتان کنید: می‌توانم ر‌هایشان کنم؟
اگر پاسخ منفی است یا اگر چندان مطمئن نیستید؛ از خودتان بپرسید: «آیا مایلم این احساس را داشته باشم یا ترجیح می‌دهم ر‌هایش کنم؟ حتی اگر پاسخ منفی است به مرحلهٔ بعدی بروید.
مرحلهٔ ۴. این سوال ساده را از خودتان بپرسید: «چه موقع؟»
این دعوتنامه‌ای برای‌‌ رها شدن در‌‌ همان لحظهٔ حال است. به خاطر داشته باشید‌‌ رها کردن، تصمیمی است که می‌توانید در هر لحظه آن را اتخاذ کنید. ممکن است متوجه شوید که به سادگی‌‌ رها کرده‌اید.
مرحله ۵. این مراحل را تا جایی که می‌توانید تکرار کنید تا اینکه احساس کنید از دست آن احساس خاص‌‌ رها شده‌اید.

http://s2.picofile.com/file/7956909351/0.jpeg

برچسب‌ها: سدونا, راز 16, بانک راز کوثرپرداز, راز یک تا هفده یکجا سی هزارتومان, www

 

 


 

 قانون جذب چیست ؟
پاسخ – بر اساس قانون جذب ذهن و افکار ما مثل یک آهن ربا اتفاقات زندگی ما را به سمت ما جذب می کند . مدعیان این قانون می گویند بوسیله ی واقعیت ذاتی تصاویری که در ذهن ما هست رخدادهای زندگی به سمت ما جذب می شود . می گویند که چطور زمین قوه ی جاذبه دارد ، ذهن ماهم قوه ی جذبه دارد . هر آنچه که در دنیا وجود پیدا می کند در ذهن ما شکل گرفته است . بعبارتی وقتی اتفاقی شکل می گیرد قبلا در ذهن ما شکل گرفته است . خلاصه ی کلام این قانون این است که شما می توانید با تصویر سازی ذهنی وقایع اتفاقات زندگی را به سمت خودتان جذب بکنید . آنها ادعا می کنندکه در سنگ نوشته های سه هزار سال قبل از میلاد مسیح قانون جذب بوده است و می گویند که اگر شما تمدن بابل را بررسی کنید می بیندی که بابلیان با این قانون آشنا بوده اند و ادله هایی هم دارند . یکی از ادله ها که بیشتر مطرح می کنند شواهد عینی است که انسانهایی که در تاریخ آمده اند با تصویر سازی ذهنی و تصور خواسته هایشان به خواسته هایشان رسیده اند . کتاب راز یا فیلم راز داریم که مثلا کسی در ذهنش خواستار یک ویلا یا خانه ای بوده است و حتی تصاویر آن را هم کشیده است و بعد از سالها به آن رسیده است . یا آقایی تمام صورت حساب هایی که بصورت طلب بوده و برایش می آمده در ذهنش چک تصویر سازی       می کرده است و آنها را بصورت پول نقد می دیده و بعدا تمام این بدهی ها به پول نقد تبدیل می شده است . دلیل دیگر آنها استفاده از کشفیات کوانتوم است .در پدیده ی کوانتوم مطرح می شود که هر چه در دنیا هست انرژی است . فکر ما انسانها هم انرژی است و انرژی می تواند تبدیل به ماده بشود . تصور یک ماشین مدل بالا باعث وجود این ماشین مدل بالا می شود ، تصور یک ویلا باعث تبدیل شدن آن به ویلا می شود. چون فکر  شما انرژی است و می تواند تبدیل به ماده بشود . یک قانونی در جادوگری است بنام تشابه در جادوگری که به آن استناد می کنند . یک عدد بحرانی است که به آن استناد می کنند. ما با افکار و تصاویز ذهنی خودمان می توانیم وقایع زندگی خودمان را به سوی خودمان جذب کنیم .
کتاب راز نوشته ی خانم برن استرالیایی است . دلیل انتخاب این عنوان این است که شخصیتهای بزرگ تاریخی مثل افلاطون ، هوگو ، انیشتن ، اگر به مقامات عالی رسیدند اینها از قانون جذب استفاده کردند و این را بعنوان یک راز نزد خودشان پیدا کردند. عده ای هم از این قانون بصورت ناخود آگاه استفاده کرده اند و خودشان هم خبر نداشته اند . الان افرادی هستند که در جهات معنوی وعلمی رشد می کنند حتی در جهات مادی رشد می کنند و پول زیادی در تجارت گیرشان می آید ، این افراد خودشان بطور ناآگاهانه از این قانون جذب یا از این راز استفاده می کنند . خانم برن می گوید که ما به این راز دست پیدا     کرده ایم و آنرا کشف کرده ایم و این را برای همه ی مردم دنیا آشکار کردیم که همه از آن استفاده بکنند . برای همین وجه تسمیه ای با راز این است . منظور مدعیان قانون جذب این است که وقتی ما تصویر سازی می کنم ، پدیده را می آفرینیم و آنرا خلق می کنیم در واقع ذهن علت تامه خلق است . در واقع رابطه ی علت و معلولی است . چطور حرارت علت جوشش آب است فکر شما هم علت پدید آمدن این پدیده ی خارجی است. بعضی از این افراد در ایران این قانون را ترویج می کنند . آنها می گویند که شما با فکر خودت تمام دنیا را بصورت یک کاتولوک دراختیار خودت قرار می دهی . وقتی شما فکر می کنی و تصور می کنی گویا کاتالوگی جلوی چشمت هست و می توانی با همین تصور و فکرت به همه ی دنیا سفارش بدهی یعنی هرچه می خواهی تصور کن و به آن می رسی ، اگر این منظور قانون جذب است که همین هم هست خیلی قابل قبول نیست . اینکه ما بنشینیم فکر کنیم و تصور کنیم و پدیده های خارجی را ایجاد کنیم . این را می توان بعنوان یک فرضیه پذیرفت نه بعنوان یک قانون و نظریه . کسانی که روی این کار کرده اند می گویند که بگویید : فرضیه ی جذب . ممکن است که روزی این فرضیه به نظریه علمی تبدیل بشود . الان ما نمی توانیم آنرا بعنوان یک قانون بپذیریم . اگر ما یک گوشه ای بنشینیم و فکر کنیم و تصویر سازی کنیم و به همه آرزوهای مان برسیم ، نقش تعقل ، برنامه ریزی ، دانش طلبی ،کار و تلاش از بین می رود . ممکن است افرادی با فکر کردن و تصویر سازی و برای سیدن به آن جذب شرکتهایی مثل گلد کوئیست بشوند . اگر خلق آفرینش است ما نمی توانیم آنرا قبول بکنیم ولی اگر منظور این است که ما مثبت اندیش باشیم ، خواسته هایی که از خدا می خواهیم تصویر سازی ذهنی بکنیم به این عنوان که افکار ما بر روی روح ، روان و احساسات ما اثر می گذارد ، این افکار قابل قبولی است . به  این معنا قابل قبول و قابل عمل است . در متون دینی ما و در کلام بزرگان تاریخ این بوده که فکر ما بر روح و احساس ما اثر می گذارد . اصلا فکر احساس را عوض می کند. وقتی احساس انسان عوض شد رفتار انسان عوض می شود ولی این کافی نیست . این مورد تایید اسلام است که فکر مثبت لازم است ولی کافی نیست . دعا ، ذکر ، نذر ، زیارت و توسل . تصویر سازی ابزار ذهن است ولی ما برای رسیدن به خواسته هایمان فقط با ابزار نیاز نداریم ما به یکسری ابزارهای روح هم نیاز داریم مثل دعا و .. خانم برن در کتاب راز جمله ای از انجیل می آورد که هر چه را با دعا و باور از خدا طلب کنی بدون تردید به آن خواهی رسید . ایشان می خواهد بگوید که چیزی که شما با دعا و باور کامل می خواهی و بی ترید به آن می رسی ، این خدا نیست که به تو حاجت می دهد بلکه چون تو خودت خواستی داری حاجت خودت را        می گیری . تداعی و تصویز سازی ذهنی کردی و به این خواسته ات رسیدی . می شود به این نتیجه رسید که اگر شما به کربلا مشرف می شوید و با دعا حاجتی می گیرید ، این آقا نیستند که به شما حاجت می دهند این خودت هستی که حاجتت را گرفته ای یعنی آمده ای و تصوی سازی ذهنی کرده ای و جاجت خودت را گرفته ای . این قابل قبول نیست . ولی اگر منظور مثبت اندیشی است قابل قبول است . اندیشه ی ما رفتار ما را می سازد . مثلا هنگام امتحان شما اجازه می دهی که افکار منفی وارد ذهن شما بشود . امتحان را خوانده ای ولی با این افکار منفی که نمی توانم سوالات را جواب بدهم ، دچار مشکل می شوم و من موفق نمی شوم ، این افکار اثر تلقینی دارد و اینها را به خودتان تلقین می کند و بعد سر امتحان ذهن شما قفل می کند. ما به این معنا می توانیم از این نظریه استفاده بکنیم . ای دل غم دیده حالت به شود دل بدنکن . استفاده ای که ما از قانون جذب می کنیم در این قسمتش است .  ما نمی توانیم فقط به قوای جسمانی تاکید بکنیم باید به قوای معنوی توجه بکنیم . در روایت داریم که یک ساعت تفکر از هفتادسال عبادت برتر است . حضرت امیر که روی مثبت اندیشی تاکید داشتند خودشان اهل عبادت بودند . ما نباید تک اندیش باشیم .
همخوانی اسلام با قانون جذب چه مقدار است ؟
پاسخ – قانون جذب به معنای دومی که گفتیم جدید نیست . اسلام قانون جذب به معنای دوم را گفته است . ما در مورد اصل تفکر آموزه داریم . تفکر از شصت سال عبادت بهتر است  . در اینجا منظور تفکر مثبت است . خوش گمانی یک جور مثبت اندیشی است . امام رضا (ع) فرمودند : به خدا خوش گمان باش. خدا می فرماید: من در مسیر گمان بنده ی مومن خودم هستم . حضرت علی (ع) فرمودند : کسی که فروان به گناهان فکر می کند این فکر گناهان را به سمت او می خواند ، این یعنی قانون جذب . در بحث تفعل و تطیر روایات زیاد داریم . تفعل یعنی فال خوب زدن و تطیر یعنی فال بدزدن . رسول اکرم فال خوب زدن را خیلی دوست داشتن وفال بد زدن را زشت می شمردند . حضرت فرمودند : خداوند فال خوب را دوست دارد . فال نیک بزنید می یابید . حضرت امیر فرمود : فال خوب بزن کامیاب می شوی . در تاریخ مشهور است که حضرت رسول فال نیک می زدند . در داستان حدیبیه شخصی بنام سهیل بن امیر از طرف مشرکان پیش پیامبر آمد و وقتی اسمش را گفت . پیامبر فرمودند : به تحقیق کار شما آسان شد . حضرت به خسرو پرویز نامه ای نوشتند و او را به اسلام دعوت کردند . او نامه را پاره کرد و مشتی خاک برای حضرت فرستاد . پیامبر این خاک را به فال نیک گرفتند و گفتند که مسلمانان این خاک را تصرف خواهند کرد. و این جوری هم شد . حضرت از فال بدزدن منع می کردند . می فرمودند : کسی که فال بد می زند از ما نیست . در جایی فرمودند که فال بد زدن شرک است . حضرت امیر فرمودند : فال بد زدن حق نیست . فال بد به ذهن انسان می آید و انسان در این هنگام باید از آن بگذرد . دعایی هم در آن هنگام دارد . خدایا من به توچنگ می زنم ای پروردگارا از شر آنچه که دارم در نفس خودم حس می کنم . ما آموزه ی دینی به معنای دوم قانون جذب داریم .

معتقدان به قانون جذب می گویند که از تصویرسازی ذهنی هرچه بخواهی بدست   می آوری . مثلا با تصور یک خانه  بزرگ یا ماشین مدل بالا می توانی به آن برسی . آیا چنین چیزی صحت دارد یا خیر ؟
پاسخ – اگر اینکه شما یک خانه ی بزرگ تصور بکنی و بعد این خلق بشود ، این غلط است . یا شما تصور سازی بکنید که یک ماشین مدل بالا داشته باشید و بعد بدون کار و تلاش و برنامه ریزی به خواسته ات برسی ، این درست نیست . ولی اگر تصویر سازی ذهنی برای امیدواری ، هدفمندی و امید به آینده باشد و همان اثر تلقینی آن باشد ، این قابل قبول است و بزرگان ما در طول تاریخ از این شیوه استفاده می کردند . میکل آنژ، گوته ، والدیزنی ، اینها می گفتند که ما برای موفقیت های خودمان همیشه آنها را تصویر         می کردیم . ناپلئون بناپارت می گوید : وقتی من کودک بودم علاقه داشتم که فرمانده ی یک لشکر بزرگ باشم . هر روز می نشستم و تصورمی کردم که فرمانده ی  یک لشکر بزرگ هستم و آنها را هدایت می کردم . انیشتن می گوید : شما می توانید با تصویر ذهنی         می توانید آینده خودتان را به تصویر بکشید . من خودم در کودکی تصور می کردم که در غاری نشسته ام و اطرافم پر از کتاب است . بالاخره این اتفاق افتاد . در شهر نیشابورد کنار کوه بینالود است . در آنجا غاری بود و من شنیده بودم که یک عالم بزرگوار تابستانها از قم به آنجا می آید و کتاب های زیادی دارند . بخاطر همین آرزوی من یک غار و کتاب شده بود . از این نمونه خیلی زیاد است . در کنار تصویر سازی ما باید تلاش بکنیم و امیدوار باشیم . ما به ضمیر ناخودآگاه خودمان القا می کنیم و بعد به آن می رسیم .    تصویر سازی لازم است ولی کافی نیست .
اطلاعات کامل تر در مورد استادان این مجموعه به زبان انگلیسی را می توانید در ادامه مطلب ببینید. فیلم با زیرنویس فارسی در مجموعه بانک راز یک تا هفده کوثر پرداز موجود است.

Amit Goswami
Amit Goswami
Bob Doyle
Bob Doyle
Bruce Lipton
Bruce Lipton
Christina
Christina Hall
Cheryl
Cheryl J. Ward
David
David Hamilton
Elaine
Elaine Hendrix
Greta
Greta Sesheta
James
James Twyman
Joe
Joe Vitale
Jonathan
Jonathan Ellerby
Julia
Julia Cameron
Maisha
Maisha Hazzard
Marci
Marci Shimoff
Sandra
Sandra Anne Taylor
Strt
Stewart Emery
Tim
Timothy Freke
Star Image
 

برچسب‌ها: راز 17, فراسوی راز, راز 1 تا 17یکجا سی هزارتومان, کوثرپرداز, kowsarpardaz
ادامه مطلب

http://spirituellfilm.no/filmer/images/covers/living-matrix-cover.pngماتریس زندگی یا Living Matrix موضوع آلبوم راز 14 است. نام این آلبوم را “تو خود شفای خودی!” گذاشتیم و فیلم کامل پس از زیرنویس فارسی گذاری جزو آلبوم های بانک راز 1 تا 17 قرار گرفت.
در ماتریس زندگی شما می فهمید که یک بیماری سرطانی و حتی کسی که بیماری لاعلاج مادرزادی دارد، با نیروی فکر خود و فقط با خواستن و تمنای سلامتی از ته دل می تواند بر بیماری به ظاهر غیر قابل علاج خودش غلبه کند و تمام علم پزشکی را به حیرت اندازد. ماتریس زندگی در باره شفاگیری از طریق خواستن است.

زندگی ماتریکس فیلمی درباره علم نوین درمان (مستندی علمی پزشکی درباره علم درمان)

دیمیتری ۵ ساله به فلج مغزی مادرزاد مبتلا بود برای این بیماری هیچگونه درمان پزشکی وجود ندارد.

آیا ذهن توجه و ایمان میتوانند بر روی فرآیند التیام تاثیر بگذارند؟

همیشه درمان ها و علاج های شگفت انگیز در اطراف ما رخ میدهند با اینحال طب آلوپاتی یا همان روش درمانی بیماری ها با استفاده از داروهای شیمیایی هیچ توضیح یا الگویی برای توصیف این نوع درمان ها در اختیار ندارند.

در ماتریس زندگی دانشمندان بزرگی به اظهار نظر می پردازند و افراد متعددی که از بیماری های سخت و لاعلاج جان سhttp://s4.picofile.com/file/7945202682/living_matrix_dvd.pngالم به در برده اند با شما در مورد قدرت شفایابی از طریق خواستن و انعکاس درخواست خود به سمت کاینات صحبت می کنند.

ماتریس زندگی می گوید که نیروی حیات و کنترل زندگی در آن دور دست های بیرون از وجود ما نیست. همین نزدیکی ها در درون ماست.

کلیپ هایی از این فیلم را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

http://www.thelivingmatrixmovie.com/trailer.html

http://s4.picofile.com/file/7945195371/276_living_matrix3.jpg

فیلم راز 14 به همراه رازهای یک تا 17 همگی در یک آلبوم واحد به قیمت سی هزارتومان توسط شرکت کوثرپرداز عرضه شده است. برای درخواست این محصول می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

قيمت : 30000 تومان
http://s1.picofile.com/file/7945194622/Living_Matrix_Golden_Man_final.jpg

برچسب‌ها: ماتریس زندگی, Living Matrix, بانک راز کوثرپرداز, راز 14, قانون جذب
ادامه مطلب

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   |  نظر بدهید

www.kowsarpardaz.com

شماره فکس دوم (24 ساعته)شرکت: 89783088-021

شماره همراه صوتی و پیامکی 24 ساعته شرکت

 با امکان پاسخگویی آن لاین: 09337857543

توجه: ما حتی در ایام تعطیل نیز از طریق شبکه پاسخگویی صوتی پیامکی در خدمت شما هستیم. کافی است پیام صوتی خود را بگذارید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.


برچسب‌ها: بانک فیلم های راز, راز, مجله راز, مجله اینترنتی راز, قانون جذب

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   |  نظر بدهید

http://s1.picofile.com/file/7945131070/Raz13_Kowsarpardaz_Leap2.jpg

راز سیزده شما را تکان می دهد.

http://s3.picofile.com/file/7945130642/Raz13_leap.jpgدر ادامه ارائه مجموعه های آموزشی سری خانواده راز در رابطه با قوانین کاربردی علم روانشناسی موفقیت ، فیلم جدید جهش! ساخته سازندگان فیلم معروف تو چه می دانی؟ با زیرنویس فارسی منتشر شد.

در این آلبوم بی نظیر شما با یکی از تکان دهنده ترین اسرار زندگی روبرو می شوید و بعد از دیدن این مجموعه تازه معنای واقعی راز را می فهمید.

در حال حاضر راز سیزده به همراه بقیه رازهای یک تا هفده در یک آلبوم واحد به نام بانک راز 1-17 به قیمت سی هزارتومان عرضه شده است. که برای تهیه آن می توانید به وب سایت کوثرپرداز مراجعه کنید.

قيمت : 30000 تومان
قانون جذب یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود. طبق این قانون، که در کتاب‌های مقدس ادیان مختلف نیز (البته نه تحت عنوان همین نام) در مورد آن ذکر شده: هنگامی که انسان آرزوی چیزی را دارد، سراسر کیهان همدست می‌شود تا بتواند این آرزو را تحقق بخشد.

پایه‌ی علمی قانون جذب

مواردی وجود دارد که داشتن تصوری مثبت یا منفی منجر به رویدادهای متناظر – معمولاً در بدن خود انسان – می‌شود (عمدتاً به شکل آثار روانی‌ای که پلاسیبو و ناسیبو خوانده می‌شوند،).

باب دویل

اندازه، هیچ مفهومی برای عالم هستی ندارد. از نظر علمی، جذب کردن چیزی بزرگ با دریافت کردن چیزیhttp://s4.picofile.com/file/7945139458/Raz13_leap02.jpg کوچک هیچ تفاوتی ندارد. عالم هستی بدون کمترین تلاشی تمامی کارها را انجام می‌دهد. چمن‌ها برای رشد به تلاشی نیاز ندارند. بلکه این طرح عظیم و خارقالعادهٔ عالم هستی ست. همه چیز به این بستگی دارد که در ذهن ما چه می‌گذرد. تفکر ما به گونه یی ست که برای کاری بزرگ زمانی زیاد و برای کاری کوچک زمان محدود در نظر می‌گیریم. اینها قوانین ما هستند که بدین شکل تعریفشان می‌کنیم. زمان واندازه هیچ مفهومی برای عالم هستی ندارد. به دست اوردن یک دلار هیچ تفاوتی با کسب یک میلیون دلار ندارد. جریان واحدی در کار است. از انجایی که ما یک میلیون دلار را زیاد و یک دلار را کم می‌دانید، یک میلیون دلار دیر تر و یک دلار بسیار زودتر به دست ما می‌رسد. فیلم راز از اقتباس از کتاب واس واتلس به نام علم ثروتمند شدن ساخته شده‌است.

قانون جذب چگونه کار می کند

در واقع قانون جذب یک قانون ثانوی است و قانون اصلی قانون ارتعاش است.به این صورت که هر چیزی که از انرژی ساخته شده باشد (البته به گفته فیزیکدانان بخش عظیمی از هستی را جسم تاریک تشکیل داده است که ماهیت آن هنوز مشخص نیست) مشابه خود را جذب می کند.هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسمان، بیماری… تمرکز می کند همان ها را نیز جذب می کند و این از طریق ذهن و احساسات انسان امکان پذیر است.

روند استفاده از قانون جذب

به طور کلی روند قانون جذب از سه مر حله تشکیل می شود.

    تجسم:برای تجسم انسان باید از ذهن خود استفاده کند.مجسم کردن خواسته، که الان از آن اوست و با آن کاری انجام می دهد و از داشتن آن لذت می برد، انگار همین حالا خواسته اش را دریافت کرده است.
    احساس:همراه با تجسم انسان باید احساس فوق العاده ای در مورد خواسته اش داشته باشد، یک نوع احساس شور و شوق همراه با لذت(عشق)که تمام اینها توسط ذهن انسان امکان پذیر است.بدین ترتیب انسان فرکانس ارتعاشی ایجاد می کند که خواسته خود را مانند آهنربا جذب می نماید.
دریافت:بدین ترتیب قانون جذب از طریق نیرویی طبیعی، مرئی و نامرئی کار می کند تا انسان را از طریق شرایط و رویداد ها به خواسته اش برساند.

برچسب‌ها: راز 13, جهش, Leap, راز جدید کوثرپرداز, قانون جذب
ادامه مطلب

http://s1.picofile.com/file/7201617197/1bobproctor_metasecret.gif

سلام دوستان! من باب پراکتور هستم.کلمه متا يا ماورا يک واژه زيباست،جزو کلماتي است که بيشتر مردم آن را نمي فهمند.وقتي در مورد متافيزيک يا ماوراء الطبيعه صحبت مي کنيم خيلي ها خود را کنار مي کشند.اما متا چيزي است که شما مي توانيد با همين چشمهايتان ببينيد.شما مي توانيد متا را با چشم دروني ببينيد متا وراي فيزيک است.

آيا مي دانيد که نود و نه درصد مردم طوري برنامه ريزي شده اند که دنياي بيرون دنياي درون آنها را کنترل کند؟

اگر مي خواهيد به آرزوهاي خود برسيد،بايد کاري کنيد که دنياي درون تان جهان بيرون را کنترل کند.

اين همان چيزي است که متاراز يا ماوراي راز به آن مي پردازد.

*******

http://s2.picofile.com/file/7201618488/3joevitale_metasecret.gifمتا راز ثروت و برکت و فراواني،انجام چيزي است که دوست داريد.تعقيب خواسته هاي دروني است.لذت بردن از زندگي است. قدردان لحظه هاي الان زندگي بودن است.و درک اين واقعيت است که ما از قبل ثروت وبرکت را در زندگي داريم.

ميزان ثروت و برکت زندگي شما در حدي است که شما اجازه مي دهيد وارد زندگي تان شود.براي بدست آوردن ثروت و برکت بيشتر کافي است با دلي گشاده سطح توقع شايسته خود را افزايش دهيد.و اين اتفاق همين الان  مي تواند رخ دهد.

مي خواهيد ثروتمندتر شويد؟ کافي است سپاس گذارتر شويد.مطالعات نشان مي دهند که انسان هاي سپاس گذار پول بيشتري به دست مي آورند و ابتکار عمل بيشتري دارند به عنوان اولين گام توانگرتر شدن اين است که شکر گذارتر باشيد خير و نيکي را دردنياي همين الآنتان پيدا کنيد و اولين قدم را برداريد تا اين دنيا را دوست داشتني تر کنيد.

****

http://s2.picofile.com/file/7201395371/meta_secret_Kowsarpardaz01.jpg /**/

******

http://s1.picofile.com/file/7201617204/2jackcanfield_metasecret.gifمتاراز توانگري اين است که دقيقا بدانيد چه مي خواهيد و براي پرداخت بهاي آن آماده باشيد. بيشتر مردم گمان مي کنند که ثروت بيشتر با اعمال فشار و سنگيني بيشتر به ذهنشان بدست مي آيد. و تنها تحت فشار ذهني مي توانند به ثروت برسند اما بسيار مهم است که به واژه جذب و قانون جذب در زبان انگليسي دقت کنيد attrACTION

مي بينيد که ما کلمه اکشن يا عمل را در کلمه جذب( انگليسي) داريم ACTION

همينطور در واژه رضامندي يعني satisfACTION هم دوباره کلمه اکشن يا عمل را مي بينيم

و اگر لغت رضامندي را در زبان انگليسي ريشه يابي کنيم مي بينيم که بخش اول آن به معناي “کافي” است و اين يعني رضامندي به معناي عمل و اقدام کافي براي رسيدن به نتيجه است.

من وقتي کتاب سوپ جوجه براي روح را نوشتم همه گفتند تو خيلي خوشبختي و ايده بزرگي داري! اما همه اين ثروت و سعادت من با تجسم بدست آمد. توي دفترم پوسترهاي متعددي گذاشتم که روي آن  اسم خودم را نوشته بودم به عنوان نويسنده پرفروش ترين کتاب و تجسم کردم که ويترين کتاب فروشي ها پر از کتاب من هستند سوپ جوجه براي روح شما و همه اين تجسم ها واقعي شدند. بايد تقاضا کرد باور کرد و دريافت نمود. اين سه مرحله قانون جذب است در مرحله دوم يعني باور نياز به عمل و اقدام دارد. اين باور شماست که اعمال شما تداوم مي يابند. و معناي باور اين نيست که يک گوشه بنشينيد و بگوئيد باور دارم که مي توانم ثروتمند شوم. باور يعني اقدام و عمل کارهايي که ثروت توليد مي کند. کليد ثروت ، عمل به جاي ترس عمل به جاي شک ،عمل به جاي حرف زدن، عمل به جاي ناراحتي،عمل به جاي نايقيني،عمل به جاي هر چيز ديگري است.

********

http://s1.picofile.com/file/7201620107/14joelroberts_metasecret.gifگفته مي شودکه اگر در ذهن خود بسازيد نصيبتان مي شود.من فکر مي کنم اگر شما آن را به صورت عالي بسازيد و آن را در بازار درست عرضه کنيد و در معرض فروش قرار دهيد.و سهمي از بازار جهاني را براي ساخته خود پيدا کنيد.اينکه مردم سراغ ساخته شما بيايند امکان پذيرتر مي شود اما اگر دست به عمل نزنيد و فقط ذهني باشيد و اينکه يک جا بنشينيد و با شوق و حرارت چيزي را تجسم کنيد، امکان ندارد دنيا به سراغ ايده ذهني به سراغ شما بيايد.

********

http://s1.picofile.com/file/7201395585/meta_secret_Kowsarpardaz02.jpg
http://s2.picofile.com/file/7201395806/meta_secret_Kowsarpardaz03.jpg

*********

http://s1.picofile.com/file/7201620214/5jayabraham_metasecret.gifاولين چيزي که مي خواهم بدانم اين است که از ديد فکر شما اولين چيزي که مي خواهيد به آن برسيد چيست؟بعد از خود  بپرسيد چرا؟ و سپس اگر به اين خواسته خود رسيديد گمان مي کنيد برآورده شدن اين خواسته باعث مي شود چه اتفاقي در زندگي شما بيافتد خيلي ها همينطوري مي گويند:”من مي خواهم تجارت و شغلم رشد بالايي داشته باشم.”  به عنوان يک معلم موفقيت در حوزه تجارت مفهومي را آموزش مي دهم که براساس آن براي رسيدن به خواسته بايد به شکل بهينه دست به عمل بزنيد. بهينه سازي يعني استفاده عالي و بهتر از آنچه داريم، براي رسيدن به نتيجه دلخواه،همراه با حفظ سرزندگي و حفظ ارتباط خود با زندگي. و شما مي توانيد براي شروع مثل خيلي آدم ها شروع به بهينه سازي فعاليت هاي خود کنيد. و با زمان بندي درست و نظارت مستمر سعي کنيد گزينه ها و فرصت ها و امکانات در دسترس را شناسايي کنيد.و به خود بگوئيد اولين گزينه اين است که به هدفم برسم.

******

http://s1.picofile.com/file/7201621177/9davidriklan_metasecret.pngقانون جذب براي بهبود يک زندگي خوبي يک نقطه شروع عالي است.وقتي بتوانيد افکار و باورهاي خود را با زندگي آرماني خود همراستا کنيد،مي بينيد که قانون جذب به تنهايي نمي تواند شما را به ثروت و توانگري مورد نظرتان برساند.بلکه قدم هاي مشخصي هست که بايد برداريد و اين قدم ها چيزي است که ما اسمشان را متاراز گذاشته ايم.و متا راز ، يک روش يا سيستم منفرد و واحد نيست.متا راز،ترکيبي از ابزارها و روش ها و شيوه هاي براي درک دنيا و شيوه هايي براي درک ايجاد تغيير در  دنياست.مادامي که شروع نکنيد به فکر کردن در مورد اينکه که کي هستيد و مي خواهيد چه چيزي شويد.هيچ چيزي عوض نمي شود.چون هر وقت چيزي يا شخصي را سرزنش کرده ام به جهت هايي نگاه کرده ام که با سمت نگاه درونم يکي نبوده است و چيزهاي بدتري نصيبم شد. چون هر وقت چيزي خلق کرده ام،آدم هاي اطرافم به آن واکنش نشان داده اند هر وقت کسي را سرزنش کرده ام.آدم هاي اطرافم همانگونه به من واکنش نشان داده اند واکنش آنها شبيه خودم بوده است.و من با سرزنش کردن محيطي شلوغ ايجاد کرده ام. به جاي اينکه محيطي ثروت آفرين و حمايت کننده براي من باشد و برکت به زندگي من بياورد.

اگر به دوروبر خود نگاه کنيد چيزي غير از فراواني وبرکت نخواهيد ديد. درختاني مي بينيد که رشد مي کنند.تجارت ها در حال انجام اند.اين ثروت و برکت و توانگري است و اگر براي شما اتفاق نمي افتند،دليلش اين است که باورها و منفي نگري هاي شما مانع از اين مي شوند که اين ثروت و برکت به زندگي شما وارد شود در اين حالت هم قانون جذب دارد کار مي کند.قانون جذب هميشه کار مي کند،اما در سطح ناخودآگاه رخ مي دهد.ثروت و فراواني در اطراف ماست اما نمي توانيم آن را حس کنيم و اگر ثروت خود را به شما نشان نمي دهد،دليلش اين است که شما در درون خود احساس مي کنيد حق داشتن اين ثروت را نداريد.اين بخشي از ناخودآگاه تان است که بايد روي آن کار کنيد

براي اينکه در سطح خودآگاه بتوانيد ثروت را زنده و احساس کنيد. ثروت و فراواني حق طبيعي شما که از زمان تولد در اختيار شما بوده است و اگر آن را حس نمي کنيد دليلش باورهاي ناخودآگاه شماست.

********

http://s1.picofile.com/file/7201397204/meta_secret_Kowsarpardaz08.jpg

برچسب‌ها: متاراز, راز 12, آبراهام هیکس, باب پراکتور, قانون جذب

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   |  نظر بدهید

آلبوم ویدئویی راز یازده توسط باب براکتور به قیمت 14500 تومان توسط شرکت کوثرپردازعرضه شده است. جهت خرید می توانید به وب سایت شرکت به نشانی www.kowsarpardaz.com مراجعه نمائیدباب پراکتور را همه از فیلم راز می شناسند. سخنران بزرگ موفقیت که بیش از پنجاه سال در زمینه علوم موفقیت و کاربرد عملی آن در زندگی و بخصوص در کسب درآمد سابقه دارد و در سراسر جهان میلیون ها نفر او را می شناسند و از کلام پر انرژی ای بهره می برند. او اخیرا مجموعه ای ویدئویی به نام “یازده قانون طلایی کاینات” را منتشر کرده که در آن به بررسی و تشریح تک تک قوانین طلایی حاکم بر هستی می پردازد. قوانینی که با مطالعه و درک و اجرای آنها در زندگی ، هر انسانی ، می تواند به هر آرزویی که دارد برسد. باب پراکتور در این مجموعه ویدئویی بی نظیر از قانون جذب به عنوان یکی از آن یازده قانون طلایی یاد می کند و قوانین دیگری را بیان می کند که می توان آنها را به نوعی مکمل و متمم قانون جذب نامید.

شرکت کوثرپرداز این آلبوم ویدئویی یازده قانون طلایی موفقیت باب پراکتور را در ادامه سری آلبوم های راز خود تحت عنوان آلبوم ویدئویی راز 11 با زیرنویس فارسی و کیفیتی عالی  در کنار بقیه رازهای یک تا هفده در یک آلبوم واحد به قیمت سی هزارتومان ) تقدیم علاقه مندان می کند.

مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت اول
مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت دوم
مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت سوم
مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت چهارم
مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت پنجم
مجموعه سخنرانی های مهندس فرامرز کوثری در مورد قانون جذب – قسمت ششم

 

شرکت کوثرپرداز همه آلبوم های راز خود ( از  راز یک تا راز هفده) را با فناوری در دسترس خود روی چهار عدد دی وی دی ( هر دی وی دی بیش از هفت ساعت فیلم) با کیفیت خوب قرار داده و کل آلبوم رازهای خود را به قیمت فقط سی هزارتومان در اختیار علاقه مندان قانون جذب و فیلم های موفقیت با موضوع راز قرار می دهد.

برای اطلاع از نحوه تهیه این مجموعه می توانید به وب سایت کوثرپرداز مراجعه کنید.

https://kowsarpardaz.com

اولین بار که فیلم راز (The Secret) منتشر شد و در شبکه دو سیما پخش شد همه از پیام موجود در فیلم  در جای خود میخکوب شدند. فیلم راز از قانونی معنوی و غیر مادی اما جاری در عالم به نام قانون جذب سخن می گفت. براساس قانون جذب هر انسانی همان چیزی را به سمت خود جذب می کند که بیشتر به آن توجه می کند. هرکسی همان چیزی در اطرافش ظاهر می شود که خودش طلبیده و احضار کرده است. فیلم راز پرده از یکی از بزرگترین اسرار موفقیت موفق های بزرگ عالم برداشت.

اگر می خواهی چیزهایی که آرزو داری در زندگی ات ظاهر شوند ، به گونه ای دنیایت را بساز که انگار آن چیزها همین الان در اختیار تو هستند. زندگی ات را با بودن در بین آنها مرتب کن. خواهی دید که به محض هم ارتعاش شدن با دنیایی که می خواهی همان دنیا زندگی تو خواهد شد!

فیلم راز با فروشی بی نظیر در سطح جهان منتشر شد. بیش از سی مترجم کتاب راز را که دیالوگ های همین فیلم بودند را فقط به زبان فارسی ترجمه کردند. مردمانی از سراسر جهان به بیان موفقیت های خود بر اساس قانون جذب روی آوردند و شبکه های اجتماعی پر شد از شکل های متفاوت بیان قانون جذب از زبان افراد مختلف.

قانون جذب فقط قانون موفق ها نیست. قانونی است که در مورد همه آدم ها صدق می کند و اتفاقا در مورد آدم هایی که زندگی ناخوشایندی هم دارند بیشتر صادق است!

بعد از فیلم راز و با توجه به موفقیت بی نظیری که نصیب سازندگان آن شد، عده زیادی از صاحب نظران و اندیشمندان حوزه موفقیت ، بخصوص کسانی که در خود فیلم راز سخنرانی کرده بودند از جمله باب پراکتور، جک کانفیلد و… یا خود راسا اقدام به ساخت فیلم هایی مشابه اما کامل تر و بی نقص تر با موضوع قانون جذب نمودند یا در فیلم هایی که فیلم سازان بزرگ می ساختند حضور می یافتند. پیام های فیلم ها نیز یکی پس از دیگری کاربردی تر می شد و قانون جذب موجود در فیلم راز را که به تدریج حالت افراطی گری و توهمی تری به خود می گرفت را واقعی تر و کاربردی تر ساختند. فیلم هایی مثل قطب نما، آن سوی راز، متاراز و نظیر آن از جمله این فیلم ها هستند. شکل ارائه مفاهیم موفقیتی با حضور استادان پرانرژی و امید بخش به تدریج فیلم های مستند جدیدی رابه دنیا معرفی کرد.

شرکت کوثرپرداز در این مدت تمام فیلم های مرتبط با موضوع موفقیت و قانون جذب را به صورت زیر نویس فارسی تقدیم فارسی زبانان نموده  است. فیلم هایی که تعداد آنها به هفده آلبوم رسیده است و راز یک تا هفده نام گرفته است.

اکنون این هفده راز با فناوری در اختیار کوثرپرداز روی چهار عدد دی وی دی با کیفیتی خوب و مناسب با قیمتی فوق العاده مناسب به صورت یکجا با قیمتی عالی و بی نظیر( سی هزارتومان) در اختیار علاقه مندان مباحث موفقیتی قرار گرفته است. این دی وی دی ها هر کدام شامل بیش از هفت ساعت فیلم مستند آموزشی راز است و با تمام دستگاه های پخش دی وی دی خانگی قابل استفاده می باشند.

اگر کسی را می شناسید که نگرانش هستید و می خواهید به او امید و آرامش ببخشید، حتما به جای هر هدیه ای یک آلبوم کلکسیون راز یک تا هفده کوثرپرداز به او هدیه دهید. خواهید دید که تا ابد هرگز شما را فراموش نخواهد کرد.

 


نحوه تهیه محصولات شرکت کوثرپرداز
تلفن های تماس با روابط عمومی شرکت :

۰۲۱-۷۷۹۶۴۷۵۹

۰۲۱-۷۷۹۶۴۷۴۱

۰۲۱-۷۷۷۸۸۴۶۵-۸

شماره فکس دوم (۲۴ ساعته)شرکت: ۸۹۷۸۳۰۸۸-۰۲۱

شماره همراه صوتی و پیامکی ۲۴ ساعته شرکت با امکان پاسخگویی آن لاین: ۰۹۳۶۵۸۳۹۳۸۴

توجه: ما حتی در ایام تعطیل نیز از طریق شبکه پاسخگویی صوتی پیامکی در خدمت شما هستیم. کافی است پیام صوتی خود را بگذارید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

 در تهران :
عزیران تهرانی جهت دریافت محصول درب منزل بدون هزینه اضافی می توانند به صورت سفارش تلفنی اقدام کنند. به این صورت که در تمام ایام هفته (حتی روزهای تعطیل ) با تلفن های دفتر توزیع  ۷۷۰۵۴۲۷۹ و ۷۷۷۸۸۴۶۵ الی ۸ یا ۷۷۹۶۴۷۴۱ تماس بگیرند و محصول را درب منزل تحویل بگیرند و همانجا مبلغ را به پیک شرکت تحویل دهند .هزینه پیک در بیشتر مناطق تهران به عهده شرکت است.
همچنین متقاضیان تهرانی می توانند مستقیما به مراکز انحصاری فروش محصولات موفقیت به نشانی های زیر مراجعه کنند و همانجا محصول را تهیه نمایند:

فروشگاه مرکزی ۱ : تهران – میدان انقلاب – روبروی سینما بهمن – بازارچه کتاب -پلاک ۳ و ۴ – انتشارات کتابکده

در شهرستانها :
متقاضیان شهرستانی نیز می توانند مبلغ مربوط به هر محصول را به یکی از حساب های زیر واریز کنند و رسید بانک یا رسید دستگاه خودپرداز را همراه با نام محصول درخواستی و نشانی دقیق خود به تلفکس شرکت به شماره  ۷۷۹۶۴۷۵۹-۰۲۱ فکس کنند یا به نشانی تهران ـ صندوق پستی ۴۷۸-۱۹۵۸۵ شرکت راز موفقیت پست نمایند. بلافاصله محصول درخواستی برایشان ارسال خواهد شد. در ضمن شماره فکس دوم (۲۴ ساعته ) شرکت نیز ۸۹۷۸۳۰۸۸-۰۲۱  می باشد.

شماره حساب واریز مبلغ هر محصول:

نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز به حساب سیبای بانک ملی کوثرپرداز

ـ حساب سیبای بانک ملی به شماره ۰۱۰۲۶۳۵۱۹۰۰۰۵ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۳۴۹۱۸۱۲

نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز از طریق حساب سپهر بانک صادرات

ـ حساب سپهر بانک صادرات به شماره ۰۳۰۹۷۵۵۳۸۸۰۰۷ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت۶۰۳۷۶۹۱۱۳۶۴۴۱۸۵۴

 نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز از طریق حساب جام بانک ملت شرکت کوثرپرداز

ـ حساب جام بانک ملت به شماره ۱۳۲۸۸۳۷۶۰۴ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های شبکه شتاب به شماره کارت۶۱۰۴۳۳۷۰۶۶۰۶۳۰۲۳

 

***

اگر کارت سیبای بانک ملی دارید و رمز دوم آن ایجاد کرده اید می توانید به صورت آن لاین و در هر ساعت شبانه روز با کلیک روی لینک زیر از طریق وب سایت بانک ملی ایران مبلغ مورد نظر خود را به کارت ملی به شماره 6037991193491812 منتقل کنید و اطلاعات انتقال را به ایمیل kowsarmail@gmail.com  بفرستید

عزیزانی که کارت سیبای بانک ملی را دارند می توانند از طریق اینترنت و وب سایت

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

 در هر ساعت شبانه روز مبلغ مربوط به هر محصول را به کارت شماره

۶۰۳۷۹۹۱۱۹۳۴۹۱۸۱۲

در وجه آقای غلامعلی کوثری منتقل و اطلاعات مربوط به انتقال را به ایمیل

kowsarmail@gmail.com

همراه با نشانی پستی کامل خود و نام دقیق محصولات درخواست ارسال نمایند.برای تائید و هماهنگی بیشتر می توانید با تلفن های شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را اطلاع دهید. در سریع ترین زمان ممکن محصول درخواستی به نشانی شما ارسال خواهد شد.

****

نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز به حساب سیبای بانک ملی کوثرپرداز

نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز از طریق حساب سپهر بانک صادرات

نحوه پرداخت مبلغ مربوط به محصولات شرکت کوثرپرداز از طریق حساب جام بانک ملت شرکت کوثرپرداز

 

 

برچسب‌ها: فیلم راز, فیلم های راز, تمام فیلم های راز, زیرنویس فارسی, قانون جذب

**************************

و باز هم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبلاگ راز کوثرپرداز به نشانی زیر مراجعه کنید

http://law-of-attraction.blogfa.com