http://s6.picofile.com/file/8210740168/Flash_Tabligh01.jpg

با توجه به استفاده روز افزون از  حافظه های یو اس بی فلش که به تمام کامپیوترها ( اعم از کامپیوترهای شخصی و کیفی) قابل اتصال اند و همچنین می توان آنها را به تلویزیون های فلش خور، دستگاه های ضبط و پخش خانگی و اتومبیل فلش دار، موبایل ها و تلفن های همراه و تبلت ها و گیرنده های دیجیتال خانگی و گیرنده های ماهواره ای و خلاصه همه وسایل ( هم برای ضبط برنامه و هم پخش فیلم و نرم افزار) وصل کرد. شرکت کوثرپرداز تصمیم گرفت تا در راستای سیاست عرضه بهترین مجموعه های آموزشی روی بهترین و مرسوم ترین بسترهای رسانه ای، آلبوم های آموزشی خود را روی فلش های ۸-۱۶-۳۲ گیگا بایتی نیز  عرضه کند.

در واقع خریدار محصول روی فلش ضمن در اختیار داشتن نسخه قابل کپی و کامل مجموعه های آموزشی همزمان یک حافظه فلش نیز در اختیار دارد که می تواند با ذخیره اطلاعات روی هارد یا مکان دیگر و حتی انتقال به دی وی دی ، از فلش خود به تنهایی استفاده کند. بیش از نصف مبلغی که خریدار می پردازد، به صورت یک فلش یو اس بی با گارانتی مادام العمر به او برمی گردد و الباقی هزینه ارسال و بسته بندی با پست را نیز شامل است. تعداد محصولاتی که روی هر فلش عرضه می شود  بسیار زیاد است و خریدار عملا چندین محصول  را یکجا روی فلش دریافت می کند که از این بابت هم نفع می برد.

استقبال قابل توجه خریداران از این شیوه عرضه محصول ما را برآن داشت تا تعداد زیادی از آلبوم های ویدئویی آموزشی را به شرح زیر تقدیم شما عزیزان نمائیم.

******

flash-free

http://s6.picofile.com/file/8210740242/agahi_kowsarpardaz_02m_01.jpg

http://s6.picofile.com/file/8210742984/8GB.jpg

http://s3.picofile.com/file/8210742992/16GB.jpg

http://s6.picofile.com/file/8210743000/32GB.jpg

 

روش خرید محصولات

عزیران تهرانی جهت دریافت محصول درب منزل بدون هزینه اضافی می توانند به صورت سفارش تلفنی اقدام کنند. به این صورت که در تمام ایام هفته (حتی روزهای تعطیل ) با تلفن های دفتر توزیع ۷۷۰۵۴۲۷۹ و ۷۷۷۸۸۴۶۵ الی ۸ یا ۷۷۹۶۴۷۴۱ تماس بگیرند و محصول را درب منزل تحویل بگیرند و همانجا مبلغ را به پیک شرکت تحویل دهند .هزینه پیک در بیشتر مناطق تهران به عهده شرکت است.

**************************************

در شهرستانها : متقاضیان شهرستانی نیز می توانند مبلغ مربوط به هر محصول را به یکی از حساب های زیر واریز کنند و رسید بانک یا رسید دستگاه خودپرداز را همراه با نام محصول درخواستی و نشانی دقیق خود به تلفکس شرکت به شماره ۷۷۹۶۴۷۵۹-۰۲۱ فکس کنند یا به نشانی تهران ـ صندوق پستی ۴۷۸-۱۹۵۸۵ شرکت راز موفقیت پست نمایند. بلافاصله محصول درخواستی برایشان ارسال خواهد شد. در ضمن شماره فکس دوم (۲۴ ساعته ) شرکت نیز ۸۹۷۸۳۰۸۸-۰۲۱ می باشد.
*************************************

شماره حساب واریز مبلغ هر محصول:
ـ حساب سیبای بانک ملی به شماره ۰۱۰۲۶۳۵۱۹۰۰۰۵ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۱۱۰۰۲۰۸۶

ـ حساب جام بانک ملت به شماره ۱۳۲۸۸۳۷۶۰۴ در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های شبکه شتاب به شماره کارت۶۱۰۴۳۳۷۹۲۲۱۸۳۷۰۰

****

علاقه مندانی که می خواهند مستقیما از روی اینترنت مبلغ را واریز کنند می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند

واریز هزینه های محصولات کوثرپرداز از طریق اینترنت با کارت های شتابی