معماری
خانه / متفرقه / همه آلبوم های کارآفرینی کوثرپرداز یکجا

همه آلبوم های کارآفرینی کوثرپرداز یکجا

همه کارآفرینی های کوثرپرداز یکجا 320 هزارتومان

اگر علاقه مند به داشتن تمام آموزش های کارآفرینی ریز مهارت های پردرآمد مطرح روز بازار هستید و می خواهید همه فیلم ها و اطلاعات آموزشی را یکجا روی یک هارد پرتابل دراختیار داشته باشید، این بهترین فرصت برای شماست.

تمام فیلم های آموزشی ریز مهارت های پردرآمد یک تا شش کوثرپرداز به علاوه صدها شغل و مهارت دیگر

 همگی یک جا روی هارد پرتابل اکسترنال یو اس بی

فقط سیصد و بیست هزارتومان

هارد اکسترنال رایگان تقدیم شما می شود!

هارد اکسترنال شبیه حافظه های فلش بوده و به تمام کامپیوترهای کیفی و خانگی و هرچیزی که فلش خور باشد قابل اتصال است.

شما می توانید به جای حمل خروارها دی وی دی فقط یک هارد پرتابل را در کیف و جیب خود داشته باشید و هرجایی که اراده کنید فیلم های آموزشی کارآفرینی خود را ببینید و به دیگران هدیه دهید.

کیفیت اطلاعات روی هارد بسیار مطمئن ترو ماندگارتر از دی وی دی است و شما می توانید هر وقت اراده کنید هر قدر از اطلاعات و فیلم ها را که بخواهید روی دی وی دی رایت کرده و یا به دیسک فلش آنها کپی نموده و در اختیار متقاضیان قرار دهید.

اگر مربی آموزشگاه هستید و یا می خواهید برای پروژه های کارآفرینی خود بخش هایی از فیلم های مشاغل مختلف را انتخاب کنید این کار به راحتی با بانک مهارت های هاردی امکان پذیر است.

لیست آموزش های موجود در مهارت هارد کوثرپرداز بسیار زیاد است. در واقع تمام آلبوم های ریز مهارت های پردرآمد یک تا شش کوثرپرداز به علاوه بانک کامل فایل های آموزش بافتنی ، خیاطی، قلاب بافی ، تعمیر خودرو و صافکاری و جوشکاری  و آشپزی و تعمیر کامپیوتر های کیفی و نجاری و ماهی گیری و قایق سازی و فایبر گلاس و تراشکاری چوب و فلز و شیشه گری، نقاشی روی شیشه، کنده کاری روی شیشه، شیشه کاری منقوش، سنگ تراشی ، فرش بافی ، عکاسی ، فیلمبرداری ، باغبانی ، گلسازی، چاپ سیلک  و……

در این “مهارت هارد” بی نظیر قرار داده شده است.

همه آلبوم های کارآفرینی کوثرپرداز یکجا
قیمت : 320000 تومان

نکته مهم در مورد این نرم افزارها و فیلم ها و آموزش ها این است که قیمت همه آنها با هم سیصد و بیست هزارتومان است و این اطلاعات روی یک هارد اکسترنال یو اس بی رایگان تقدیم شما می شود ، یعنی شما بابت خود هارد هیچ مبلغی نمی پردازید چرا که هارد رایگان به شما هدیه می شود.

بانک تمام آموزش های مهارت ها روی هارد

همه آلبوم های کارآفرینی کوثرپرداز یکجا
قیمت : 320000 تومان

همچنین ببینید

در صورتی که مایل به واریز مستقیم مبلغ از طریق کارت شتاب هستید می توانید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس