معماری
خانه / روان شناسی موفقیت / مرجع درس های آنتونی رابینز

مرجع درس های آنتونی رابینز

جدیدترین دوره آموزش ویدئویی آنتونی رابینز برای اولین بار


مژده به علاقه مندان جدیدترین سخنرانی های ویدئویی ارجینال  آنتونی رابینز

آنچه رابینز در طی سال ها آموخته و اندوخته بود به صورت کامل ترین مجموعه درس های او همراه با روانشناس معروف مادناس ، در قالب دوره ای آموزشی به نام “مربی زندگی خود شوید!” در کلاس های حضوری ارائه شد. هزینه شرکت در هرکدام از این کلاس ها چندین هزاردلار است و شرکت کوثرپرداز در یک اقدام بی سابقه تمام 33 جلسه کلاس آموزشی حضوری را به صورت فیلم بدون آرم و اضافات تبلیغاتی و با کیفیتی عالی تقدیم علاقه مندان مباحث روانشناسی موفقیت می کند. متن کامل گفتگوهای فیلم ها کلمه به کلمه و البته به زبان انگلیسی ارجینال ، به صورت فایل ورد مستقل تقدیم علاقه مندان و کسانی می شود که می خواهند حتی یک کلمه از درس ها را از دست ندهند.

هیچ قفل و محدودیتی روی فایل ها و فیلم ها قرار داده نشده است و در نتیجه کلیه مترجمین و دانشجویان و علاقه مندان می توانند هر قسمت فیلم را به دلخواه خود ترجمه کنند و در پروژه ها و سخنرانی های خود به کار ببرند.

این مجموعه فوق العاده ارزشمند اگر قرار بود مانند آلبوم اصلی روی پنجاه دی وی دی تصویری عرضه شود جای  زیادی می گرفت و هزینه آن سر به آسمان می زد. به همین دلیل فیلم ها با حفظ کیفیت به صورت فشرده تبدیل شده است تا همگی روی پنج عدد دی وی دی همراه با کلیه فایل های متنی و صوتی (تله کلاس مربوطه) جا شوند و به راحتی قابل حمل و عرضه وقابل استفاده باشند.

علاوه بر این پنج دی وی دی ، دو دی وی دی از آلبوم فارسی شده رابینز کوثرپرداز نیز به عنوان هدیه به این مجموعه اضافه شده است تا علاقه مندان رابینز تمام درس های ویدئویی این استاد پر شور و انرژی آفرین  موفقیت دنیا را یکجا در اختیار داشته باشند.

به جرات می توان گفت که آنتونی رابینز در این فیلم ها مانند یک مربی و استاد بزرگ موفقیت ظاهر می شود و ده ها فرم مختلف حل مساله را به صورت عملی و روی انسان های واقعی با مشکلات واقعی به شما آموزش می دهد. همه کسانی که علاقه مندند کتاب ها و نوشته ها و فیلم های رابینز را ترجمه کنند باید حتما این مجموعه را در کتابخانه خود داشته باشند چرا که در یک پکیج فشرده و جمع و جور بیش از چهل ساعت آموزش ویدئویی و پنجاه ساعت آموزش صوتی همراه با متن کامل درس ها به صورت نوشتاری در اختیار آنها قرار داده شده است.

قیمت این مجموعه روی پنج عدد دی وی دی(همراه با دو دی وی دی فیلم های فارسی شده رابینز ) فقط بیست و پنج هزارتومان است و علاقه مندان جهت دریافت آن می توانند به روش زیر عمل کنند.

همچنین ببینید

تقویت کوانتومی حافظه

آلبوم جامع مهندسی حافظه کوثرپردازـ کامل ترین مرجع تقویت حافظه کامل ترین مرجع آموزش ویدئویی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس