معماری
خانه / روان شناسی موفقیت / رفع سریع استرس با ذهن آگاهی

رفع سریع استرس با ذهن آگاهی

شرکت کوثر پرداز دو مجموعه بی نظیر در خصوص آموزش تکنیک های ذهن آگاهی برای رفع استرس و تمرکز قوی و دائمی روی زمان حال و موضوعات جاری در زمان اکنون از دو استاد بزرگ ذهن آگاهی دکتر جان کابات زین و پروفسور اکهارت تول به زبان فارسی عرضه نموده است.

http://s3.picofile.com/file/7639641177/stress_b.jpg

در آلبوم آموزش ویدئویی رفع استرس به کمک ذهن آگاهی دکتر جان کابات زین با شرح کامل نظریه ذهن آگاهی و کاربرد آن شما را به صورت عملی با موضوع ذهن آگاهی و نحوه استفاده از آن برای رسیدن به تمرکز صددرصد در زمان اکنون آشنا می کند. این مجموعه بی نظیر در دنیا با استقبال فوق العاده ای مواجه شده است. این مجموعه روی سه دی وی دی به قیمت بیست و پنج هزارتومان عرضه می گردد.

http://s3.picofile.com/file/7639614301/Eckhart_new_earth.jpg

دکتر اکهارت تول در ارائه نظریه هشیاری ذهن و حضور فعال ذهن در زمان اکنون و آرامش و قدرت و تمرکز و خلاقیت بی نظیری که از این مسیر نصیب انسان می شود سخنرانی های مشهوری دارد که در این مجموعه شما می توانید برای اولین بار به زبان فارسی با این نظریه متفاوت و فوق العاده موثر در زندگی آشنا شوید. مجموعه سخنرانی های دکتر اکهارت تول روی دو دی وی دی به قیمت هجده هزارتومان عرضه می گردد.

http://s2.picofile.com/file/7639613652/eckhart02_aknon.jpg

http://s2.picofile.com/file/7639614080/eckhart_finding_your_life_p.jpg

آلبوم جدید سخنرانی های دکتر اکهارت تول با عنوان قدرت اکنون و دریچه ای به زمان الان با زیر نویس فارسی برای اولین بار روی دو عدد دی وی دی به قیمت هجده هزارتومان عرضه شد.

http://s2.picofile.com/file/7639614729/eckhart_wayne_conversation.jpg

همچنین ببینید

تقویت کوانتومی حافظه

آلبوم جامع مهندسی حافظه کوثرپردازـ کامل ترین مرجع تقویت حافظه کامل ترین مرجع آموزش ویدئویی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس