معماری
خانه / روان شناسی موفقیت / تقویت کوانتومی حافظه

تقویت کوانتومی حافظه

آلبوم جامع مهندسی حافظه کوثرپردازـ کامل ترین مرجع تقویت حافظه

کامل ترین مرجع آموزش ویدئویی تقویت حافظه و تکنیک های میانبر و سریع و راحت حفظ و یادآوری و انجام محاسبات پیچیده به صورت ذهنی ، مجموعه ای ایده آل برای همه دانش آموزان و کنکوری ها و تمام افرادی که می دانند حافظه قوی شرط موفقیت تضمینی در دنیای کنونی است. تکنیک های تشریحی در این مجموعه برای افراد مسن که در آستانه فراموشی و کهولت ذهن هستند فوق العاده اعجاب می کند و به آنها مغزی جوان و تازه و شاداب می بخشد. قیمت این مجموعه روی پنج عدد دی وی دی بیست و پنج هزارتومان است.اگر عزیزی دارید که حافظه قوی نیاز اوست این بهترین هدیه ای است که می توانید به او بدهید.

http://s1.picofile.com/file/7955671391/superhafezeh_92.jpg

 

مغز و ذهن و حافظه شما ماشینی است که برای استفاده صحیح آن باید دستورالعمل آن را در اختیار داشته باشید. باید بپذیریم که با روش های ابتدایی آموخته شده در ایام طفولیت و نوجوانی نمی توان از حافظه و ذهن کارآیی مورد انتظار قرن بیست و یک را داشت. فقط کافی است تکنیک های کلیدی استفاده صحیح از حافظه و ذهن خود را بلد باشید تکنیک های یادگیری اعداد و شماره ها و آدرس ها و فرمول ها و جملات و لیست ها و فهرست های طولانی به همراه تکنیک های یادگیری سریع لغات زبان های خارجی با سرعت فوق العاده بالا در کنار تکنیک های محاسبات سریع ذهنی مجموعه ای بی نظیر به نام آلبوم حافظه کوانتومی شرکت کوثر پرداز را تشکیل داده است. این مجموعه بی رقیب روی چهارعدد دی وی دی به قیمت فوق العاده بیست و پنج هزارتومان عرضه شده است.

مجموعه ای حافظه کوانتومی در حقیقت ترکیب چهار آلبوم معروف تقویت حافظه مهندس کوثری، به همراه یادگیری زبان انگلیسی در ده روز به روش ام اس ام آی و آلبوم محاسبات ذهنی سریع مهندس کوثری است. با داشتن این مجموعه قدرت حافظه و یادگیری و یادسپاری و یادآوری شما در هر حوزه از زندگی چه تحصیلی ، چه شغلی و چه اجتماعی چند صد برابر می شود.

 

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی زیر مراجعه نمائید

http://superhafezeh.blogfa.com

همچنین ببینید

مرجع درس های آنتونی رابینز

جدیدترین دوره آموزش ویدئویی آنتونی رابینز برای اولین بار مژده به علاقه مندان جدیدترین سخنرانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس