معماری
خانه / آموزش زبان های خارجی / بانک یادگیری زبان های خارجی

بانک یادگیری زبان های خارجی


 

یادگیری زبان به کمک نرم افزارهای آموزش مالتی مدیا یا چند رسانه ای انقلابی در دنیای آموزش ایجاد کرده است. در حال حاضر کامپیوتر به عنوان یک استاد یار در کنار زبان آموز بهترین ابزار را برای شبیه سازی کامل محیط خارجی فراهم می کند و به کار گیری قابلیت های پردازشی و هوشمندانه کامپیوتر در طرح تست و مقایسه پاسخ های صوتی و متنی به سوالات سبب گردیده است تا فرآیند یادگیری سرعتی چندین برابر پیدا کند. در این میان شرکت های زیادی برای تولید نرم افزارهای آموزشی در حوزه زبان فعال شده اند ، که در این بین بعضی از شرکت ها شهرت جهانی یافته اند. این شرکت های بزرگ با سرمایه گذاری در حوزه آموزش مالتی مدیا یا چندرسانه ای زبان محصولاتی ویژه وبرتر را وارد زبان کرده اند که سبب شده است اولین انتخاب بسیاری از زبان آموزان قرار گیرند.
شرکت کوثرپرداز برای اولین بار به جمع آوری پکیج های آموزش زبان های خارجی به کمک کامپیوتر در آلبوم های یکپارچه و واحد نموده و سعی کرده است با عرضه کامل ترین و بی نقص ترین و بی قفل و رمز ترین پکیج ها ، نه تنها بهترین ها را یک جا و با مناسبت ترین قیمت در اختیار زبان آموزان مشتاق ایرانی قرار دهد ، بلکه به دلیل کامل و بی نقص بودن و امکان انتقال راحت این پکیج ها به داخل هارد ، زبان آموز این امکان را پیدا می کند تا در هرجایی که بخواهد و روی هر کامپیوتری که اراده کند نسخه کامل این نرم افزارها را در اختیار داشته باشد.
قیمت آلبوم های استاد یار زبان کوثرپرداز با احتساب تخفیف فصلی بیست درصد بسیار مناسب است و این مجموعه ها در حال حاضر بهترین مجموعه های یادگیری زبان به کمک در ایران برای زبان های گوناگون محسوب می شوند.

 

محصولات جدید در حوزه آموزش زبان های خارجی

سری آلبوم های یادگیری به کمک کامپیوتر و نرم افزارهای چند رسانه ای کوثرپرداز

سری استادیارهای زبان

روی هشت عدد دی وی دی با حجم نزدیک به سی گیگابایت نرم افزارهای مختلف آموزش یکصد زبان زنده دنیا از شرکت های چند رسانه ای معروف جهان برای شما جمع شده است.محصول شرکت رزتا استون (Rosetta Stone) غول نرم افزارهای مالتی مدیای زبان فقط یکی از این آلبوم هاست. سری کامل آموزش چندین زبان دنیای کمپانی یوروتاک(Euro Talk) و سری کامل آموزش زبان کمپانی معروف پیمزلر(Pimsleur) به همراه سری جدید لرن تو اسپیک چند زبانه و دیکشنری تصویری پنج زبانه و چندین نرم افزار مالتی مدیای دیگر آلبوم استادیار یکصد زبان کوثرپرداز را شکل داده اند. قیمت این مجموعه روی هشت عدد دی وی دی چهل هزارتومان است که با تخفیف ویژه کوثرپرداز در حال حاضر قیمت آن سی و دو هزارتومان می باشد.

اگر در جستجوی آلبوم جامع چند رسانه ای برای زبان های مختلف دنیا به صورت یکجا می گردید استادیار یکصد زبان کوثرپردازهمان چیزی است که منتظرش بوده اید.

این نرم افزارها کامل و بدون نقص و تست شده می باشند و بدون هیچ مشکلی می توانید آن را به کامپیوتر خود منتقل کنید.

——————


باورنکردنی است اما حقیقت دارد. برای اولین بار نسخه کامل و بدون نقص تمام نرم افزارهای مالتی مدیای آموزش زبان شرکت های معروف و مطرح دنیا روی هشت عدد دی وی دی با قیمت استثنایی سی و دو هزارتومان تقدیم علاقه مندان می شود. در این مجموعه شما می توانید نسخه کامل تل می مور ۸ و ۹ و ۱۰ زبان انگلیسی را یکجا در اختیار داشته باشید. همچنین رزتا استون آموزش انگلیسی لهجه آمریکایی و بریتانیایی نیز جزو مجموعه های ارزشمند این آلبوم است. دیکشنری معاصر لانگمین ، سری لرن تو اسپیک ۱۰ و جملات ضروری به فارسی و آموزش گرامر به فارسی نیز از جمله محصولات بی نظیر موجود روی آلبوم استادیار زبان انگلیسی کوثرپرداز است. اگر بهترین معلم های زبان را یکجا می خواهید این همان پکیجی است که منتظرش بودید.

 


 

علاقه مندان زبان فرانسوی نیز می توانند استاد یار چند رسانه ای روی کامپیوتر شخصی خود برای زبان فرانسه از شرکت های بزرگ تولید نرم افزارهای مالتی مدیای زبان داشته باشند. آلبوم استاد یار زبان فرانسه کوثرپرداز شامل نسخه کامل تل می مور فرانسه ۹ ، رزتا استون سطح ۱ تا ۵ ، یوروتاک فرانسه و پیمزلر فرانسه و چندین نرم افزار دیگر است. قیمت این مجموعه روی چهار دی وی دی با تخفیف بیست درصد فقط بیست هزارتومان است.

دقت داشته باشید در مجموعه های استادیار زبان کوثرپرداز شما تمام نرم افزارها را یکجا در اختیار دارید و مجبور نیستید برای نسخه های قدیمی و ناسالم چندین برابر هزینه کنید.

استادیارها آلبوم های آموزش زبان یکپارچه و سالم و بی نقصی هستند که بدون هیچ قفل و رمز بوده و به راحتی به کامپیوتر شما و دوستانتان قابل انتقال است.

استاد یار زبان آلمانی کوثرپرداز شامل تل می مور آلمانی ، رزتا استون آلمانی ، پیمزلر آلمانی، لرن تو اسپیک آلمانی و سری آموزشی صوتی به فارسی Buch-Deutsch و نرم افزارهای دیگر است. قیمت استادیار زبان آلمانی کوثرپرداز روی چهار عدد دی وی دی فقط بیست هزارتومان است.


استاد یار زبان ایتالیایی کوثرپرداز بانکی است کامل از چندین نرم افزار چند رسانه ای یا مالتی مدیای آموزش زبان ایتالیایی مطرح در جهان از جمله سری کامل تل می مور ایتالیایی ، سری آموزش ایتالیایی پیمزلر، سری یونایتد لرنین

 

همه نرم افزارهای آموزش زبان با کامپیوتر موسوم به نرم افزارهای چند رسانه ای برای آموزش زبان اسپانیایی و اسپانیولی آمریکایی در یک پکیج واحد جمع آوری شده است تا فقط یک بار با حداقل هزینه ممکن کامل ترین پکیج چند رسانه ای آموزش اسپانیولی دنیا را در اختیار داشته باشید. نرم افزارهای موجود روی این پکیج عبارتند از تل می مور اسپانیایی ، یوروتاک ، پیمزلر و رزتا استون اسپانیایی و اسپانیایی لاتین ، لرن تو اسپیک اسپانیولی و ورد تاک و اینستنت ایمرژن اسپانیایی و…

مطمئن باشید استادیار آموزش زبان اسپانیایی کوثرپرداز کامل ترین پکیج موجود در بازار ایران است که تمام نرم افزارهای آن جدید و بدون نقص و تست شده تحویل شما می شوند.

قیمت این مجموعه روی هشت دی وی دی چهل هزارتومان است که با بیست درصد تخفیف قیمت آن فقط سی و دو هزارتومان می باشد.

 

 

زبان عربی را همه در دبیرستان و دانشگاه یاد می گیرند. اما استاد یار زبان عربی کوثرپرداز کامل ترین مجموعه آموزش زبان عربی به کمک کامپیوتر در بازار است. این پکیج شامل سری کامل لتز لرن عربیک، سری کامل پیمزلر عربی و سری کامل رزتا استون عربی است که روی سه عدد دی وی دی به قیمت بیست و پنج هزارتومان عرضه شده است و با تخفیف به قیمت بیست هزارتومان تقدیم شما می شود.

 

http://www.codehead.co.uk/images/lt_new.gif
زبان چینی از جمله زبان های به ظاهر سختی است که با کمک کامپیوتر می توان آن را بسیار راحت و شیرین و جذاب ساخت. استادیار زبان چینی کوثرپرداز بانکی است مطمئن و کامل و بی نقص از نرم افزارهای چند رسانه ای آموزش زبان چینی شامل سری کامل تل می مور چینی ، سری کامل پیمزلر چینی ، سری کامل رزتا استون چینی ، یورتاک و ورد تاک چینی و ….

قیمت خرید این پکیج روی چهار دی وی دی بیست و پنج هزارتومان است که با تخفیف به قیمت بیست هزارتومان تقدیم شما می گردد.


استادیار زبان ژاپنی کوثرپرداز در بازار ایران که نرم افزار آموزشی زبان ژاپنی بسیار کم است حکم کیمیا را دارد این مجموعه روی پنج دی وی دی به قیمت سی هزارتومان عرضه شده که با احتساب بیست درصد تخفیف به قیمت بیست و چهار هزارتومان تقدیم علاقه مندان زبان ژاپنی می شود.

روی این پکیج شما می توانید نرم افزارهای چند رسانه ای زیر را ببینید:

تل می مور ژاپنی ، رزتا استون ژاپنی ، یوروتاک ژاپنی ،پیمزلر ژاپنی ،لرن تو اسپیک ژاپنی، ورد تاک ، اینستنت ایمرژن ، ژاپنی برای امروز و …

همان گونه که گفتیم این بی نظیرترین پکیج موجود در بازار ایران برای آموزش زبان ژاپنی است.

http://www.gifandgif.eu/animated_gif/New/Animated%20Gif%20New%20(12).GIF

سری کامل آموزش صوتی زبان روسی همراه با سری کامل پیمزلر روسی و سری کامل رزتا استون روسی و لرن تو اسپیک روسی و…. روی سه عدد دی وی دی به قیمت تخفیفی بیست هزارتومان پکیج استاد یار زبان روسی کوثرپرداز را تشکیل داده است. این مجموعه بی نظیر برای کسی که می خواهد زبان روسی را در کمترین زمان ممکن و فقط با کمک کامپیوتر بیاموزد ایده آل ترین پکیج است.

*****

همچنین ببینید

مجموعه های آموزش و تقویت زبان

مجموعه هایی بی نظیر در آموزش و تقویت زبان انگلیسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس